Szukaj

Dla kogo obieraczka będzie idealnym prezentem?

Gosia, 15 wrzesień 2017
Dla kogo obieraczka będzie idealnym prezentem?

Zrobienie komuś idealnego prezentu, który na pewno trafi w gusta obdarowywanego, a dodatkowo będzie praktyczny, trwały i nieoczywisty to prawdziwe wyzwanie. Świetnym pomysłem na tego typu podarunek może być obieraczka do owoców i warzyw, która sprawdzi się właściwie w każdym domu. Kto szczególnie ucieszy się z takiego prezentu?

Sprzęt ułatwiający życie osobom aktywnym

Niemalże każdy zdaje sobie sprawę z tego, że aby zachować zdrowie, należy jeść duże ilości owoców i warzyw. Ich obróbka jest jednak niejednokrotnie bardzo uciążliwa i czasochłonna, dlatego znacznie częściej wybieramy gotowe, niekoniecznie korzystnie wpływające na nasz organizm posiłki. Dotyczy to szczególnie osób aktywnych, które codziennie są bardzo zabiegane. Aby ułatwić im życie, skrócić czas przygotowywania posiłków oraz przekonać do gotowania w domu, zdecydowanie warto sprezentować im obieraczkę Pelamatic® OPP-001, która powstała po to, aby przyspieszyć cały proces obierania. Każda zabiegana osoba na pewno doceni taki podarunek.

Obieraczka do owoców i warzyw Pelamatic® OPP-001
Pelamatic® OPP-001

Niezbędnik każdego na diecie roślinnej

Dieta roślinna jest coraz częściej wybierana przez wiele osób ze względu na prozdrowotne właściwości oraz stosunek do zwierząt. Potrafi być jednak ona bardzo problematyczna nie tylko dlatego, że w wielu restauracjach i kawiarniach próżno szukać potraw złożonych z samych roślin, ale również dlatego, że przyrządzanie domowych posiłków wegańskich jest naprawdę czasochłonne. Weganie, wegetarianie czy też osoby, które zdecydowały się na dietę typu raw, zdecydowanie ucieszą się z elektronicznej obieraczki. Można wręcz powiedzieć, że jest to niezbędnik każdego miłośnika warzyw i owoców.

Gadżet dla każdego, kto kocha zdrowy styl życia

Zdrowy styl życia to już niemalże symbol współczesnych czasów. Trudno się na niego nie skusić, kiedy wszędzie napotykamy się na plakaty prezentujące fit sylwetkę, reklamy siłowni czy też gazety promujące dbanie o siebie. Jednak prowadzenie życia w tym stylu wiąże się z wieloma wyrzeczeniami oraz wymaga systematyczności. Jednym z jego kluczowych elementów jest dobieranie dobrze zbilansowanych posiłków, które obfitują w warzywa oraz owoce. Szczególnie często w diecie osób dbających o zdrowie pojawiają się koktajle oraz soki owocowe. Można je wziąć ze sobą do pracy, czy też na siłownię, gdyż z powodzeniem sprawdzą się jako szybka przekąska między kolejnymi obowiązkami. Ich przygotowanie trwa jednak znacznie dłużej, gdyż wiele wyciskarek wymaga tego, aby przed ich użyciem, obrać owoce oraz warzywa. Jeśli zatem znamy kogoś, kto uwielbia świeże soki, na pewno nie musimy obawiać się, że prezent w postaci obieraczki Pelamatic® OPD-001 nie przypadnie mu do gustu.

Obieraczka do owoców i warzyw Pelamatic® OPD-001
Pelamatic® OPD-001

Sprzęt dla perfekcyjnej pani domu

Elektroniczna obieraczka to również idealny prezent dla każdej osoby, która uwielbia piec. Przyda się perfekcyjnej pani domu, babci oraz młodemu kucharzowi. Pozwoli znacznie szybciej obrać owoce do ciasta, dzięki czemu jego kuszący zapach częściej wypełni całe mieszkanie, dając radość wszystkim domownikom oraz wielu gościom.